top of page

En etkili afrodizyak parfüm hangisi Kadın

Kadınlar için en etkili afrodizyak parfüm hangisi ? Bu yazımızda bu sorunun cevabını arayacağız. Öncelikle kadınlar için parfüm önerisi yaparken burada kelimeleri çok iyi seçmek gerekmektedir.


Kadın kelimesi belli bir yaşın üzerinde olgunluğa ulaşmış bayanlar olarak nitelendirmelidir. Belli bir yaşa olgunluğa ulaşan bayanlar, duruşları ve bakışları ile hemen fark edilmelerini isterler.


Bu yaş gurubu için ise en etkili afrdoziyak parfüm #erosdeamor kokusunu öneriyoruz. Eros De Amor içeriğinde bulunan feromon özleri ile hemen fark edilmenizi sağlayacaktır.
Afrodizyak parfümler diğer parfümlere göre çok daha iddialı ve dikkat çeken kokulardır. Eros De Amor aşk parfümü ise iki çeşit olarak satılmaktadır. Erkekler ve Bayanlar için iki farklı parfüm olarak sipariş verebilirsiniz. Kadınlar için üretilen özel serisini denemenizde büyük fayda görüyoruz. Kokuyu üzerinize sıktığınız andan itibaren sizi sarmaya başlıyor. Sizi sevindirecek başka bir haberim daha var. Parfüm 100 ml olarak satılıyor. Piyasa satılan bir çok parfüm 50 ml olarak satılırken erosdeamor 100 ml olarak satılmaktadır.


Kadınlar neden Afrodizyak Parfüm tercih ediyor ?


Kadınların Afrodizyak parfüm tercih etmesinin sebebi ; bir dişi olarak fark edilmek istemelerinden dolayıdır. Bir ortama girdiğinde kokunuz ile tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Kadınların kokuları imzaları niteliğindedir. Bir çok ünlü kadın senelerce aynı kokuyu kullanırlar kokularını kesinlikle değiştirmezler.


Afrodizyak Parfümü Test Ettiniz mi?


Afrodizyak parfümlerin diğer parfümlere göre daha etkileyici ve kalıcı olduğunu söylemiştik. Kokuları test ettiğinizde aradaki farklı hemen anlayacaksınız. Afrodizyaklı parfüm kullanan bayanlar diğer bayanlara göre kendilerine daha fazla güven duyarlar. Kokuları imzalarıdır.


Parfümün Avantajları ve Dezavantajları


Afrodizyak parfümün avantajlarından başlayacak olursak. Çok daha kalıcı ve çok daha farkedilir bir kokuya sahip olursunuz.


Parfümün dezavantajı ise sıradan parfümlere göre bir miktar daha pahalı olması diyebiliriz. Fakat firmanın yaptığı indirim kampanyaları ile çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.


Eğer indirim kampanyalarından herkesten önce haberiniz olsun isterseniz de bültenimize aşağıdan abone olabilirsiniz.


Erosdeamor Son Puanlama


Erosdeamor Afrodizyak Parfümü 10 üzerinden puanlayacak olursak kesinlikle 9 puanı hak etmedir. 100 ml olarak satılması onu çok daha avantajlı bir statüye koymamıza neden oluyor. Şişe tasarımından kokusuna kadar kusursuz olan parfümü denemenizde fayda var.


Özellikle kadınlara çok daha iyi yakışan bir parfüm. Kokuyu kokladığınız anda sizi saran bir koku ile karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz. Erkekler üzerinde de çok etkili. Üzerinize sıkıp dışarı çıktığınız andan itibaren dikkat dolu bakışları üzerinizde fark ediyorsunuz.3 görüntüleme