top of page

Erosdeamor Afrodizyak Parfüm Etkili mi ?


Afrodizyak Parfüm denince ilk akla gelen marka #erosdeamor feromonlu aşk parfümleri Türkiye'de 1999 yılı Nisan ayında satılmaya başlanmıştır. 23 senedir satışı yapılmaktan olan eros de amor kokusunu kanıtlamış marka bilinirliği olan çok güzel bir kokudur. İçeriğinde bulunan feromon özleri sayesinde sıktığınız andan itaberen etkisini hemen hissedersiniz.


Erosdeamor Afrodizyak Parfüm Kalıcılığı nasıl ?


Eros De Amor Afrodizyak Parfümleri siyah şişesinde 100 ml olarak satılmaktadır. 100 ml ise kullanım sıklığınıza göre 6 ay ila 12 aylık bir kullanım süresine eşdeğerdir. Kalıcılık konusuna gelince bir parfümün kalıcılığı kullanan kişiye göre de değişkenlik göstermektedir.


Eğer kulladığınız parfümün uzun süre kalıcı olmasını istiyorsanız. Parfüm sıkacağınız bölgelerinizin temiz olmasına özen gösteriniz. Erosdeamor parfümü bilek içlerinize ve boyun altına uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Bu bölgeler ısı yaydıklarından dolayı parfümünüzün çok daha uzun üzerinizde kalmasına ve etrafa yayılmasına yardımcı olacaktır.

Afrodizyak Parfümü Nasıl Satın alabilirim ?


Eros de Amor afrodizyak parfümü aşağıda ve yukarıda bulunan hemen al butonlarına tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra memnun kalmadığınız takdirde şartsız koşulsuz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Nasıl iade edebileceğiniz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Sipariş verirken sabit bir adreste bulunmuyor iseniz, size en yakın ptt kargo şubesine sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi 2 iş günü içerisinde en yakın ptt kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir.


Siparişim ne zaman yola çıkar ?


Saat 15:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim eolur. 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün yola çıkar. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki gün pazartesi günü kargoya teslim edilecektir. Sonuç olarak hızlı güvenli bir şekilde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.


Erosdeamor Afrodizyak Parfüm Tanıtım Filmi

35 görüntüleme0 yorum