top of page

internetten parfüm almak güvenli mi?

Hoş Geldiniz ...


İnternetten Afrodizyak Parfüm satın almak ne kadar güvenli ?


Herkese merhaba ; mağazadan cep telefonu almak ile internet üzerinden cep telefonu almak arasında hiç bir fark yoktur. Parfüm alırken de fiziki mağazadan almak ile internetten satın almak arasında bir fark yok gibi gözüksede kesinlikle aynı şey değildir.Televizyon haber programlarında internetten ürün satın alıp dolandırılan bir çok habere denk geliyoruz. Bu haberlede bahse konu olaylar hep oltalama tekniği ile yapılan satışlardır. Pahalı bir cep telefonunu çok ucuza satmak gibi.


Sanırım artık ana konumuza dönsek çok daha faydalı olacak. İnternet üzerinden parfüm satın alırken yapmanız gerekenleri hemen sıralıyoruz.


Parfüm Sipariş Vermeden Önce Kontrol Edin


Lütfen sipariş vereceğiniz sitenin ismini arama motorlarına yazarak bir bilgi edinmeye çalışın. Firmanın sabit adresini Google haritalardan teyit edin. Satın alacağınız internet sitesinin sabit adresinin ve sabit bir numarasının olmasına dikkat ediniz. Eğer internet sitesinin iletişim kısmında hazır kart kullanıcısı bir telefon numarası 0535 gibi bir numara bulunuyorsa arkanıza bile bakmadan oradan uzaklaşın.


Hiç bir kurumsal firma kontürlü cep telefonu hattı kullanmaz. Satın alacağınız ürünün faturalı olmasına dikkat ediniz. Faturasız satılan ürünler %100 sahte taklit ürünlerdir.

Parfüm Almalı mıyım ?

Sonuç olarak ; Hem fiziki mağazası olan hemde Resmi internet sitesinden satış yapan parfümerilerden gönül rahatlığıyla parfüm satın alabilirsiniz.

Eğer satın aldığınız parfümden memnun kalmaz isenizde 14 gün içerisinde parfümü iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Bol sağlıklı günler dileriz. Bloğumuza abone olmayı unutmayın lütfen


6 görüntüleme0 yorum