top of page

Parfüm Nasıl Kullanılır ? Nasıl Saklanır ?

Güncelleme tarihi: 11 Tem 2022

Merhaba değerli parfüm sever müşterilerimiz. Sizlerden sıklıkla gelen soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. En çok sorulan soruların birincisi ile başlamak istiyorum.


Parfüm Nasıl Saklanır ?


Öncelikli olarak parfümü saklayacağınız ortamın oda sıcaklığında ve güneş görmeyen bir yerde saklamanızı tavsiye ederiz. Aşırı sıcak ve soğuk parfümünü bozabilir. Anahtar noktalardan biri ise parfümüzü güneş ışığından uzakta saklamaktır. Bu iki duruma dikkat ettiğinizde parfümünüzü bozulmadan çok uzun seneler saklayabilirsiniz.


Kutusu açılmayan güneş görmeyen bir parfüm 10 yıl sonra bile kutusu açılıp kullanılabilir. Şarap gibi durdukça parfümde mükemmel kokuya sahip olur.


Parfüm nasıl kullanılır ?


Parfümü sıkmadan hemen önce çalkalamanız önerilmektedir. Parfüm sıkacağınız bölgenin temiz olmasına kesinlikle dikkat ediniz. Bu yüzden banyo yaptıktan sonra parfüm kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Parfüm temiz cilde tutunarak çok daha uzun süre güzel kokmanızı sağlayacaktır.


Parfümü genellikle gerdan dediğimiz sağ ve sol boyun altına ve ensenize birer kere sıkmanız yeterlidir. Daha fazlasını isteyen kişiler omuz bölgelerinide birer kez sıkabilirler. Parfüm ile merak ettiğiniz tüm bilgilere bloğumuzu takip ederek ulaşabilirsiniz.


5 görüntüleme0 yorum